Sepetim:

0 Adet - Tutar: 0 TL

Çınar'da Ara:
 

Volkan Arslan - Puğar

 
Üretici


Tür
Karadeniz


Barkod
8691834010628


Yayın Tarihi
24.10.2013


Dil
Türkçe


Format
CD


Ürün İçeriği
1 CD


Stok Durumu
Var


Fiyat (KDV dahil)
13,04 TL


Sepete Ekle

Paylaş:
Şarkı Listesi:
 1. Amlakin
 2. Veran kalsın( Merve Kayacan)
 3. Oce kaydesi
 4. Anlattum dertlerumi
 5. Bu yeni paraların( Volkan Konak)
 6. Dertli başum
 7. Çayeli dereleri
 8. Alçaktan gelen duman
 9. Sözleri sevdama
 10. Bu dağları aşarum
 11. Sevdaluğun derdi
 12. Senoz kaydesi
 13. Neye Yarar( Zuhal Olcay)
 14. Yara
 15. Puğar
 16. Potpori
Basın Bülteni:

Volkan Arslan, “PUĞAR” ile ikinci kez Karadeniz’e selam duruyor.
Karadeniz deyince akla su gelir. Deniziyle, yağmuruyla, hırçın akan dereleriyle su, Karadeniz’in kaderidir. İnsanı ise inatçıdır Karadeniz’in; öyle ki inadıyla taşı deler. İnsanı gibi suyu da inatçıdır bu yörenin, delinen o taştan fışkırır, yolunu çizer. İşte o taşı delip çıktığı yerdir "Pınar"ın Karadenizdeki adı "PUĞAR".. Karadenizli sanatçı VolkanArslan’ın ikinci albümünün adı da işte bu inattan besleniyor. İlk albümünde olduğu gibi ikinci albümünde de Karadeniz’e selam duruyor Volkan Arslan…
İlk albümü Kayde’den sonra iki yıllık bir emek sonucu ortaya çıkan PUĞAR, yine Kalan Müzik imzasını taşıyor. Pek çok önemli ismin aranjör olarak destek verdiği albümde bir de sürpriz yer alıyor. İlk albümündeKaradeniz şarkılarını tüm Türkiye’nin sevmesini sağlayan Şevval Sam ile bir düet yapan Volkan Arslan, PUĞAR albümünde üç önemli isimle düet yaparak dinleyicilerine güzel bir müzik ziyafeti sunuyor. Karadeniz şarkılarını kendisine has yumuşak üslubuyla söyleyen Volkan Konak, sesinin naifliğiyle herkesi kendisine hayran bırakan Zuhal Olcay ve sesini renkler arası gezdiren Merve Kayacan PUĞAR albümünde Volkan Arslan’a eşlik ediyor.
Önemli bestecilerin de katkı sunduğu albümde anonim eserlerin yanı sıra Volkan Arslan bestesi olan 5 adet eseryer alıyor. İlk albümün ardından iki yıllık bir çalışmanın sonucu olarak ortaya çıkan PUĞAR, yediden yetmişe herkesi kucaklamak için geliyor.
Görüntülenme: 377