Sepetim:

0 Adet - Tutar: 0 TL

Çınar'da Ara:
 

Serkan Yıldız - Ölüm De Var

 
Üretici


Tür
Rock


Barkod
8697837490368


Yayın Tarihi
03.03.2014


Dil
Türkçe


Format
CD


Ürün İçeriği
1 CD


Stok Durumu
Var


Fiyat (KDV dahil)
11,70 TL


Sepete Ekle

Paylaş:
Şarkı Listesi:
  1. Ölüm De Var
  2. Deli Mavi
  3. Rüzgar Ol
  4. Al Beni
  5. Sitem Etme
  6. Esaret
  7. Ihlamur Çiceği
  8. O Yar Benim
  9. Deli Gönülde Aşk
  10. Kovdun Gayrı Gidiyorum
Basın Bülteni:

SERKAN YILDIZ’DAN “ÖLÜMDE VAR” …

Serkan Yıldız  Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuarı mezunu olup, 2007 yılından itibaren vokalist olarak 3 yıl Tual Grubu’nun bir üyesi olarak sahneye çıkmıştır. Yıldız, İzmir’de reklam müzikleri ve seslendirmeleri de yapmıştır.

Serkan Yıldız, vatani görevini Armoni Mızıkası Komutanlığı’nda gerçekleştirmiş ve Türk Armoni Yıldızları Orkestrası’na solist seçilerek ve bu orkestra ile yurt içi ve yurt dışında, birçok konserler vermiştir.

Gürsoy Tanç ve Selim Bölükbaşı ile albüm çalışmalarına başlayan Serkan Yıldız’ın tamamı kendi şarkılarından oluşan “Ölüm de Var” adlı pop – rock türündeki ilk albümünün düzenlemelerini Gürsoy Tanç ve Arda Kaynak üstlendi. Yıldız bu albümde; Eyüp Hamiş, Burak Kulaksızoğlu, Selim Bölükbaşı, Arbak Dal, İstanbul Strings, Bernhard Spiess, Hasan Gözetlik gibi birçok usta müzisyenle çalıştı. Mix’ini Timuçin Aksuer, Mastering’ini ise Serkan Baysal’ın üstlendiği albümünün ilk klip çalışması ise Devrin Usta yönetmenliğinde albüme adını veren “Ölüm de Var” şarkısına çekildi.

Şimdiye kadar 40’ı aşkın festival ve konserde sahneye çıkan şarkıcının, prodüktörlüğünü kendisinin üstlendiği ve Arpej Yapım etiketi ile “Ölüm de Var” isimli ilk albümü, 3 Mart’ta tüm müzik ve dijital marketlerde yerini alacak.
Görüntülenme: 759