Sepetim:

0 Adet - Tutar: 0 TL

Çınar'da Ara:
 

Murat Ateş - Rüzgar

 
Üretici


Tür
Fantazi - Arabesk


Barkod
8693219005632


Yayın Tarihi
19.12.2012


Dil
Türkçe


Format
CD


Ürün İçeriği
1 CD


Stok Durumu
Var


Fiyat (KDV dahil)
12,27 TL


Sepete Ekle

Paylaş:
Şarkı Listesi:
  1. Rüzgar
  2. Çatlatalım
  3. Ağlama Gözlerim
  4. Evlenelim
  5. Aşk Gitsinmi
  6. 3 Saniye
  7. Evlenelim Remix
  8. Rüzgar Remix
  9. Çatlatalım Remix
  10. Evlenelim Remix(2)
Basın Bülteni:

‘’RÜZGAR’’SERT ESECEK

          ‘’Hayattesadüflerle doludur; her tesadüf yaşam boyu sürprizlere gebedir.’’  Bu albüm hayatımızın bundan sonraki dönemindeesintisiyle yaşantımızın bir köşesinde izler bırakacak.

MuratAteşilk albümü ‘’RÜZGAR’’ ile bu izibırakmaya geldi…

          28Kasım Aydın doğumlu olan Murat Ateş, müziğe çok küçük yaşlarda başladı. İlkokulyıllarında müzik öğretmeni tarafından yeteneği keşfedilen Ateş, ilk sahnedeneyimini 11 yaşındayken öğrenim gördüğü okulunun gecesinde yaşadı.

           Ege Bölgesi’nin ileri gelen müzikadamlarından şan dersleri aldı. Bu bölgenin güçlü ve kaliteli orkestrası olanhatta Özcan Deniz’in de yetişmişolduğu Çarlı Ekspres tarafındangruba davet edildi. 14 yıl boyunca bu ekiple birlikte birçok konser verdi

          1998yılında ise Bülent Ersoy’unkadrosuna dahil olarak pek çok konserde birlikte yer aldılar.       

         Murat Ateş’in ‘’RÜZGAR’’adını taşıyan ilk albümünde Emirkan,Hakkı Yalçın, Gökhan Tepe, Süleyman Akyıldız gibi pek çok ünlü isminizlerini bulacaksınız. Albüme adını veren şarkının sözleri Emirkan ve Murat Ateş’e ait olup, müziği ise yine Emirkan imzasıtaşımaktadır. Albümün aranjörlüğünü ise usta yorumcuların vazgeçemediği ismlerolan Erdem Yörük ve Ozan Beydağı üstlenmektedir.

         Albümde yer alan Rüzgar, Çatlatalımve Ağlama Gözlerim isimli şarkılara İtalya’da 15 günlük bir çalışma ileklip çekildi. Yönetmenliğini Şahin Yiğit’inüstlendiği kliplerde sanatçıya İtalya’nın en popüler modelleri eşlik etti.

Görüntülenme: 1358