Sepetim:

0 Adet - Tutar: 0 TL

Çınar'da Ara:
 

Beşir Bayraktar - Tesadüf

 
Üretici


Tür
Pop


Barkod
8680848123530


Yayın Tarihi
19.09.2013


Dil
Türkçe


Format
CD


Ürün İçeriği
1 CD


Stok Durumu
Var


Fiyat (KDV dahil)
13,00 TL


Sepete Ekle

Paylaş:
Şarkı Listesi:
 1. Tesadüf
  Söz & Müzik: Beşir Bayraktar
 2. Buhran
  Söz & Müzik: Emre Kaya
 3. Nankör
  Söz & Müzik: Tan Taşçı
 4. Aşk Bir Anda Başlar
  Söz & Müzik: Emre Kaya
 5. Taş Kalbim
  Söz & Müzik: Beşir Bayraktar
 6. Her Şeyim
  Söz & Müzik: Beşir Bayraktar
 7. Kendini Yorma
  Söz & Müzik: Beşir Bayraktar
 8. Şans
  Söz & Müzik: Okan Akı & Nermin Akı
 9. Kum Sayıyorum
  Söz & Müzik: Beşir Bayraktar
 10. Narino
  Söz & Müzik: Mustafa Sırtlı
 11. Aşk Bir Anda Başlar (Dans Mix)
  Söz & Müzik: Emre Kaya
Basın Bülteni:

29 Ekim 1982 yılında Ankara'da ailesinin 4. çocuğu olarak dünyaya geldi. Ortaokul yıllarında tanıştığı Flamenko müziğine olan ilgisi sayesinde ilk sahne tecrübesini okul yıllarında yaşadı. Aynı dönemde halk müziği ve halk oyunlarındaki başarılı performanslarıyla Ankara'daki birçok yarışmada dereceler aldı.

1996 yılında Ankara’da yapılan Dünya Dans Gösterileri Organizasyonu'nda Mercan Dede eşliğinde ritm saz olarak görev aldı. Yine o yıllarda Hacettepe Konservatuarında ve çeşitli tiyatro çalışmalarında tiyatro müziği, dans kurslarında dans müzikleri yapmaya başladı. 1998’de Dünya Hava Oyunları Organizasyonu'nda ana grup olarak birçok konser verdi ve tiyatro müziği dalında çeşitli ödüller aldı. 2001 yılında üniversite eğitimi devam ederken Ankara'nın önemli mekânlarında sahne almaya başlayarak profesyonel sahne hayatına ilk adımı atmıştır.

2008 yılında KRL MÜZİK adlı şirketi kurdu. KRL Müzik bünyesinde çocukluk arkadaşı olan aranjör ve müzisyen Okan Akı ile kısa sürede birçok ismin albümüne ev sahipliği yaptı. 6 yıl gibi uzun bir hazırlık aşamasından sonra kendi albümünü Okan Akı yönetiminde tamamlayan sanatçı, TESADÜF ismini verdiği bu albümde10 şarkı ve bir remix bulunmaktadır. Albümdeki 5 şarkının söz ve müziği Beşir Bayraktar'a diğerleri Tan Taşçı, Emre Kaya, Okan ve Nermin Akı ile Mustafa Sırtlı'ya aittir. Albümün en özel sürprizlerinden bir tanesi Karadeniz yöresinin popüler türküsü olan "narino" nun bambaşka bir aranje ile bu albümde yer almasıdır. Albüm fotoğrafları Mehmet Turgut tarafından çekildi. Albümün çıkış şarkısı olan BUHRAN’nın video klibinin yönetmenliğini Kemal Başbuğ üstlendi.
Görüntülenme: 326