Sepetim:

0 Adet - Tutar: 0 TL

Çınar'da Ara:
 

Ahmet Şafak - Vatan Gözlüm

 
Üretici


Tür
Özgün


Barkod
8697464382180


Yayın Tarihi
12.12.2013


Dil
Türkçe


Format
CD


Ürün İçeriği
1 CD


Stok Durumu
Var


Fiyat (KDV dahil)
13,00 TL


Sepete Ekle

Paylaş:
Şarkı Listesi:
 1. Vatan Gözlüm
 2. Sevdalı Çocuklar Marşı
 3. Kaçak Düştük
 4. Sevdamız Allaha Emanet
 5. Kavim Kardaş
 6. Sana Kıyıp Gidemiyorum
 7. Tutam Yar Elinden
 8. Türk Milletine Mektup
 9. Sevduğum
 10. Muska
 11. Beni Ellere Sorma
 12. Yar
 13. Memleket Meselesi
 14. Beyaz Giyme
Basın Bülteni:

Ve Ahmet Şafak 11.Albümü ile sevenleriyle buluşuyor..
Sarıkamış eseriyle 2006 yılında Kral TV “En İyi Erkek Şarkıcı“ ödülü alan Ahmet Şafak “ VATAN GÖZLÜM “ albümüyle sevenlerine yeniden merhaba diyor.
14 eserlik adeta hediye kutusu gibi albümünde yine kendi bestelerine yer veren Ahmet Şafak,” tutam yar elinden” ve “ beyaz giyme “ türkülerini farklı, sıcak, sesiyle sevenleriyle paylaşıyor.
Türkiye’nin en çok konser veren sanatçılarından biri olarak Ahmet Şafak, günümüzün duygu dünyasına yepyeni besteleriyle ışık tutuyor. Bu albümde “Vatan Gözlüm”, ”Türk Milletine Mektup“, ”Sana Kıyıp Gidemiyorum”,”Kaçak Düştük“, ”Sevduğum” eserleri başta olmak üzere çoğuna klip çekmeyi planlıyor.
”Vatan Gözlüm “ eserine klip çekmek üzere Bakü’de hazırlıklarını sürdüren Ahmet Şafak, albümüne çok güvendiğini belirtiyor.
İstanbul’da doğan ve müzik çalışmalarını Anadolu başta olmak üzere Avrupa ve Türk dünyasına taşımayı da başaran Ahmet Şafak,14 muhteşem eserin yer aldığı albümünde sevenlerine kartonet içinde 2014 yılı takvimi bulunan posterini hediye ederek “ bu yıl inşallah bizim yılımız olacak “ diyor.
Görüntülenme: 4087